Топ Новини

Суд Донецька ухвалив, що журналістів можна називати "чмом"

17 квітня 2013 в 11:34

На прес-конференції лідер "Комітету виборців Донбасу" обізвав журналістку "незрозумілим чмом". Суд визнав, що це не є образливим виразом.

Александр Хряков
Олександр Хряков

Журналістка донецького видання "ОстроВа" Анна Іванова програла судовий позов про захист честі та гідності до лідера "Комітету виборців Донбасу" Олександра Хрякова. Таке рішення вчора, 16 квітня, ухвалив суддя Кіровського районного суду в Донецьку Євген Сидоров.

На прес-конференції опозиційних кандидатів 25 жовтня він назвав журналістку "незрозумілим чмом" і жестами показав, як треба вдарити її головою об підлогу.

Сторона відповідача наполягала на тому, що слово "чмо" не є образливим і означає лише "частини матеріального забезпечення" ("части материального обеспечения").

Крім того, Хряков стверджував, що не звертався безпосередньо до Іванової, а мав на увазі людей, що сидять у тій же стороні залу, що і вона.

"Відмовити Ганні Івановій у задоволенні позову в повному обсязі", - суддя зачитав постанову.

Повідомляється, що судовий розгляд вклався в одне засідання. Суд не визнав за потрібне опитати заявлених свідків, які могли б розповісти про поведінку відповідача в громадському місці.

Нагадаємо, на прес-конференції Олександр Хряков і люди, які з ним прийшли, заважали журналістам ставити питання спікерам.

Коли Іванова поцікавилася, хто всі ці люди, які не мають ніякого стосунку до журналістики і не дають працювати представникам преси, Хряков, звертаючись до неї, крикнув:

"Незрозуміле чмо сидить - вона каже, хто я тут такий? Так би взяти головою..." вимовляючи останні слова, великих розмірів чоловік показав руками, як би він ударив дівчину головою об підлогу.

Після цього він продовжував ображати присутніх, у тому числі замахнувся на кандидата в депутати Вольгу Шейко і вилаяв її матом.

Читайте також:

Мер Керчі обізвав журналістів "виродками", "дебілами" і "гімнюками" (ВІДЕО)

Настоятель Лаври назвав журналістку "шавкою" і поскаржився, що вона його вкусила (ФОТО)

ООН закликала країни світу ретельно розслідувати насильство над журналістами

Остров
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Sofiienko 14 мая, 01:19 І чому всі терпіли цього хряка і не пустили його на ковбасу? Люди, у вас є гідність? Доки будете мовчати і терпіти доти такі от ХРЯКИ будуть вам вказувати хто є ЧМО і що треба робити. Майте гідність та захищайте її! Слава Україні і геть ХРЯКІВ! Відповісти Цитувати Поскаржитись
  • Орхідея 18 апреля, 08:47 А як називати суддів вони не повідомили? Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...