Стратегію нацбезпеки і Військову доктрину схвалять вже у першому півріччі

20 квітня 2012 в 12:44
У Стратегії національної безпеки чітко визначено пріоритети зовнішньої і внутрішньої політики України, пов'язані з політикою безпеки.
armiya_army_armia_vertolet_siloviki_045.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Стратегія національної безпеки і Військова доктрина України будуть схвалені у першому півріччі цього року. Про це сказав директор Національного інституту стратегічних досліджень, заступник виконавчого секретаря Комітету з реформування та розвитку Збройних сил України та оборонно-промислового комплексу Андрій Єрмолаєв на брифінгу після завершення засідання комітету.

«Я думаю, що вже у першому півріччі цього року ми будемо мати остаточну концепцію, схвалену Кабінетом міністрів і підтриману президентом», - сказав він.

За його словами, у стратегії чітко визначаються національні інтереси, пропонується зрозумілий механізм реалізації стратегії, чітко визначені пріоритети зовнішньої і внутрішньої політики, пов'язані з політикою безпеки.

До 2017 року українську армію скоротять у 2,5 раза

Єрмолаєв розповів, що в ході засідання, окрім Стратегії, також розглядалися Військова доктрина і питання доопрацювання Концепції реформування армії.

Єрмолаєв відзначив, що мова йде про формування у стислі терміни сучасної армії.

«Звичайно, виходячи з можливостей бюджету, і тим не менше, були пропозиції щодо нової моделі управління армією. Значна увага буде приділятися модернізації. У тому числі і за рахунок розробки та закупівлі нової техніки. Акцент робитиметься на розвитку оборонного комплексу України. Я думаю, що протягом найближчого місяця проект цього документа буде узгоджено в цифрах, позиціях і характеристиках, і та частина концепції, яка буде мати відповідний характер, буде оприлюднена», - повідомив він.

Як повідомлялося, розроблена Міністерством оборони реформа Збройних сил України (ЗСУ) передбачає скорочення чисельності української армії протягом найближчих 5 років з 192 тис. до 70 тис. осіб. Крім того, до 2017 планується скасувати строкову службу у ЗСУ.

Читайте також:

Реформа Збройних cил України: актуальність, міжнародний досвід, національні особливості та пріоритети

Міністр оборони пообіцяв контрактну армію до 2017 року

Депутати підтримали ініціативу Януковича скоротити армію

Україна пообіцяла Росії не вступати в НАТО

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...