Ставнійчук розповіла, що в АП хотіли б змінити у Конституції

26 січня 2012 в 11:49
В адміністрації президента готуються переписати Конституцію. Тимчасові рамки поки не визначені, але загальні цілі сформульовані.
02-Stavniychuk.jpg
Василь Артюшенко

Керівник Головного управління з питань конституційно-правової модернізації адміністрації президента України Марина Ставнійчук заявляє, що основними завданнями конституційної реформи є врегулювання питань правосуддя, правоохоронної системи, місцевого самоврядування, а також чітке визначення повноважень Конституційного суду України.

Про це М.Ставнійчук повідомила журналістам на брифінгу в адміністрації президента.

М.Ставнійчук зазначила, що ці питання потребують швидкого врегулювання. Разом з тим, також існує низка питань для конституційного врегулювання на більш довгу перспективу, які будуть чітко визначені у процесі роботи Конституційної асамблеї, формування якої своїм указом визначив президент Віктор Янукович.

Разом з тим, М.Ставнійчук зазначила, що дату закінчення роботи Конституційної асамблеї над підготовкою проекту або проектів змін до Конституції можна буде прогнозувати після того, як Конституційна асамблея збереться на своє засідання і відповідно буде сформована концепція внесення змін до Конституції. М.Ставнійчук сказала, що тоді будуть чітко визначені основні завдання роботи Конституційної асамблеї, а разом з ними і тимчасові етапи проведення конституційної реформи.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович своїм указом №31 визначив принципи формування та організації діяльності Конституційної асамблеї. Кандидатури до її складу має бути подано до 16 квітня 2012 року. Асамблея буде складатися зі 100 осіб, 34 з них вносяться президентом, решта - від політичних партій, інститутів, громадських організацій тощо.

Читайте також

Ставнійчук: Чинна Конституція морально застаріла і вимагає змін

Кабмін майже вдвічі підвищив зарплату Чепак, Герман, Лукаш, Портнову «за особливий характер роботи»

Герман запевняє, що в АП принципово нічого не змінилося

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...