Стан здоров’я Тимошенко продовжує погіршуватись

20 серпня 2011 в 14:04
Стан здоров’я Юлії Тимошенко продовжує погіршуватись, повідомляє прес-служба партії «Батьківщина» з посиланням на прес-секретаря Ю.Тимошенко Марину Сороку.

«Юлія Тимошенко наполягає, щоб лікар, якому вона довіряє, терміново її оглянув та зробив аналіз крові. Це вкрай необхідно, аби дізнатися про причини появи дуже дивних симптомів», - сказала прес-секретар.

М.Сорока зазначила, що влада чомусь продовжує ігнорувати заяви Ю.Тимошенко про необхідність термінового медичного огляду тим лікарем, якому вона довіряє, а також досі немає відповіді судді Родіона Кірєєва та влади на лист омбудсмена з цього приводу.

Прес-секретар нагадала, що народні депутати від «Батьківщини» звернулися до уповноваженого ВР з прав людини Ніни Карпачової з відповідною заявою про забезпечення дотримання прав Ю.Тимошенко, яка незаконно перебуває за ґратами по сфальшованій справі.

У свою чергу, Н.Карпачова вже звернулася з листом до судді Печерського райсуду Р.Кірєєва із закликом допустити до Ю.Тимошенко лікаря, якому довіряє екс-прем’єр-міністр.

«У «Батьківщині» дуже стурбовані ситуацією зі здоров’ям Юлії Тимошенко. Ніхто, навіть режим, не має права позбавляти людину медичної допомоги. Це гарантовано Конституцією і Цивільним кодексом», - сказала М.Сорока.

«Юлії Володимирівні вистачає того, що держава вже призначила слідчих та суддю, які разом фальшують справу. Тому вона хоче, щоб саме лікар, якому вона довіряє, надав їй об’єктивну інформацію про причини погіршення її здоров’я», - додала вона.

М.Сорока наголосила, що якщо у найближчі години цього лікаря не допустять до Ю.Тимошенко, «це буде підтвердженням того, що влада щось приховує, а хвороба Юлії Тимошенко не є випадковою».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...