США випробували нову ракету для євроПРО

27 червня 2012 в 14:55
Військове командування США відзначило ефективність протиракети, яка вразила безпосередньо боєголовку, після її відділення від ракети середнього радіусу дії Це вже друге поспіль успішне випробування цієї новітньої протиракети Standard Missile-3 (SM-3) Block 1B.
o_467914.jpg
vesti.ru

 

Чергове успішне випробування новітньої протиракети системи ПРО морського базування AEGIS над акваторією Тихого океану провів Пентагон. Протиракета, запущена з корабля ВМС США Lake Erie, знищила навчальну боєголовку балістичної ракети, що стартувала з полігону на Гавайських островах.
 
Військове командування США відзначило ефективність протиракети, яка вразила безпосередньо боєголовку, після її відділення від ракети середнього радіусу дії Це вже друге поспіль успішне випробування цієї новітньої протиракети Standard Missile-3 (SM-3) Block 1B. У травні 2012 року така ж ракета, запущена з корабля ВМС США в районі Гавайських островів, вразила навчальну балістичну ракету ближнього радіусу дії.
 
В рамках робіт за програмою ПРО AEGIS було проведено 27 випробувань протиракет, 22 з яких були успішними.
 
США мають намір розмістити елементи європейської системи протиракетної оборони на базі в Роте (Іспанія). Там будуть базуватися чотири ракетних есмінці, оснащених багатофункціональною бойовою інформаційно-керуючою системою AEGIS.
 
У 2014 фінансовому році, який починається 1 жовтня 2013 року і закінчується 30 жовтня 2014 року, на базу в Роте будуть переведені есмінці Ross і Donald Cook з бази в Норфолку, штат Вірджинія. У 2015 фінансовому році на базу в Роте прибуде есмінець Porter, що також базується в Норфолку, і есмінець Carney з Мейпорта, штат Флорида.
 
Ці бойові кораблі будуть задіяні не тільки в протиракетній обороні Європи, а й у разі необхідності можуть бути перекинуті в розпорядження Центрального командування збройних сил США, тобто в регіон Перської затоки і Аравійського моря.
 
Читайте також:
 
 
За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...