Топ Новини

США планують направити в Україну на вибори великий загін спостерігачів

9 квітня 2012 в 15:58
У США існує великий інтерес до виборів народних депутатів України. За словами посла, американські спостерігачі мають намір активно брати участь у спостереженні за виборчим процесом у тісній взаємодії з європейськими колегами і спостерігачами з ОБСЄ.
rada)12312.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Сполучені Штати Америки планують направити в 2012 році на парламентські вибори в Україну великий загін офіційних спостерігачів. Про це повідомив посол США в Україні Джон Теффт під час зустрічі з головою Центральної виборчої комісії Володимиром Шаповалом, поінформували у відділі взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК.

«Усі вони будуть активно брати участь у спостереженні за виборчим процесом у тісній взаємодії з нашими європейськими колегами і спостерігачами з ОБСЄ», - сказав посол.

За словами Теффта, з боку США існує великий інтерес до виборів народних депутатів України, які повинні відбутися 28 жовтня 2012 року.

У ході бесіди сторони обговорили також коло питань, що стосуються впливу останнього рішення Конституційного суду України на голосування виборців, що живуть за кордоном, на хід підготовки до виборів.

Шаповал запевнив Теффта в готовності до співпраці під час виборів і пообіцяв, що ЦВК надаватиме будь-яке сприяння роботі міжнародної місії спостереження.

Як повідомлялося, в жовтні 2012 в Україні пройдуть парламентські вибори за новим виборчим законом, який передбачає 5-відсотковий прохідний бар'єр замість 3-процентного, забороняє участь блоків. Крім того, 50% депутатів будуть обиратися за партійними списками, 50% - по мажоритарних округах.

Очікується, що спостерігати за виборами в Україну приїдуть 10 тис. міжнародних спостерігачів.

Українська влада раніше неодноразово заявляла, що зацікавлена в прозорості та демократичності їх проведення.

Читайте також:

Азаров стурбований міфом про те, що Партія регіонів сфальсифікує вибори

Єфремов закликає голосувати за регіоналів, інакше «нам буде погано всім»


ЦВК визначила порядок надання ефірного часу для передвиборної агітації


Хорошковський прогнозує проблеми під час виборів у мажоритарних округах

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...