США не будуть змінювати свою політику щодо України

7 листопада 2012 в 06:14
Політика Вашингтона щодо України після виборів президента у США не зміниться. За словами посла Джона Теффта, американській стороні не байдужі процеси, що відбуваються в Україні.
tefft_znua.jpg
Андрій Товстиженко, DT.UA

Посол США в Україні Джон Теффт заявляє, що політика Вашингтона щодо Києва після виборів американського президента не зміниться.

«Я думаю, що ви будете спостерігати продовження нинішньої політики до України та змін не відбудеться», - повідомив посол США в Україні Джон Теффт журналістам під час урочистого сніданку присвяченого підведенню результатів президентських виборів в США в американському посольстві в Києві в середу.

Він додав, що американській стороні не байдужі процеси, що відбуваються в Україні, зокрема, демократичний та економічний розвиток, а також, панування верховенства права. «США будуть залишатися послідовними у відстоюванні цих цінностей і їхнього встановленні в Україні», - підкреслила американський дипломат.

За його словами у США уважно стежать за парламентськими виборами в Україні і відзначають важливість прозорого підрахунку голосів як за партійними списками, так і по одномандатних округах.

«Ми уважно стежимо за виборами, наші спостереження та зауваження передаємо українському уряду», - повідомив посол США в Україні Джон Теффт журналістам під час урочистого сніданку присвяченого підведенню результатів президентських виборів в США в американському посольстві в Києві в середу.

Він додав, що на даний момент важливо, щоб результати цих парламентських виборів в Україні відображали волевиявлення українського народу. «Ми хочемо, щоб ці вибори відображали волевиявлення українського народу не тільки за партійними списками, але і по одномандатних округах», - підкреслив американський посол.

Нагадаємо, згідно з попередніми результатами виборів, Барак Обама зумів заручитися більшістю в 275 голосів у колегії вибірників, тим самим забезпечивши собі переобрання на пост президента США. Виборчі дільниці в більшості штатів вже закриті, але офіційні результати виборів поки не оголошені.

Читайте також:

Обама перемагає на президентських виборах у США

Євросоюз дуже стурбований відсутністю результатів виборів в Україні

Посол США запевнив, що резолюція по Україні відображає думку всього Сенату

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...