Топ Новини

США будуть захищати територію Грузії

21 лютого 2012 в 09:10
США допоможуть Грузії не тільки у координації антитерористичної діяльності, як це було раніше, але і в захисті території. До того ж до кінця весни у Грузії будуть підготовлені "добре навчені, оснащені і озброєні 100 тис. резервістів".

США допоможуть Грузії захистити територію країни. Про це президент Грузії Михайло Саакашвілі повідомив на зустрічі з грузинськими військовослужбовцями у провінції Гільменд в Афганістані.

"Вони допоможуть нам не тільки у проведенні операцій, не тільки в координації антитерористичної діяльності, як це було раніше, але і в захисті території Грузії у майбутньому", - сказав він.

За його словами, Росія доклала всіх зусиль для того, щоб у Грузії не було професійних військових, і "вже після Другої світової війни керівництво Радянського Союзу прийняло рішення вбити грузинські військові традиції, тому що воно не довіряло грузинам, знало, що не зможе знищити бойовий дух грузин, оскільки рано чи пізно вони захочуть незалежності".

Відновлення "цієї історичної традиції", тобто боєздатності грузин, Саакашвілі назвав "історичною справою", на яку будуть потрібні десятиліття.

Він також поінформував, що Грузія з нуля стала виробляти бойові машини "Лазіка", бронетранспортери "Дідгорі", автомати. У країні відкриваються навчальні заклади військового профілю. Окрім того, повідомив Саакашвілі, до кінця весни у Грузії будуть підготовлені "добре навчені, оснащені і озброєні 100 тис. резервістів".

Читайте також:

Грузія не відмовиться від Абхазії та Південної Осетії заради членства в ЄС


Україна спростувала продаж зброї Грузії

Грузію цікавлять українські гроші, а не олігархи, які за ними стоять

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...