Топ Новини

Співвласник "Козирної карти" Андрій Задорожний попросив притулку у Хорватії

27 лютого 2013 в 09:21

В Україні Задорожного підозрюють у махінаціях з виплатами кредиту на 5 мільйонів доларів Родовід Банку. За інформацією СБУ, у 2007 році підприємець взяв кредит під заставу одного зі своїх ресторанів, однак у 2009 році в якості застави були внесені фіктивні документи на земельну ділянку у Київській області.

Андрей Задорожный
Андрій Задорожний
Співвласник великої мережі ресторанів "Козирна карта" Андрій Задорожний попросив надати йому політичний притулок у Хорватії, повідомляє в середу видання "Коммерсант-Украина".

В Україні бізнесмена підозрюють у фінансових махінаціях. У липні 2012 року Задорожний був оголошений у міжнародний розшук і затриманий у Хорватії. У даний час він очікує рішення Конституційного суду цієї країни щодо екстрадиції на батьківщину.

Як повідомляє видання, 18 вересня 2012 року окружний суд Віковаре прийняв рішення екстрадувати Задорожного в Україну, а Верховний суд Хорватії підтвердив його. Очікується, що Конституційний суд ухвалить своє рішення протягом десяти днів.

За словами адвоката Олександра Задорожного Тищенка, кримінальне переслідування його підзахисного пов'язане зі спробами деяких "найвпливовіших людей в Україні" заволодіти частиною мережі ресторанів бізнесмена.

У той же час джерело у МВС повідомило виданню, що політичної складової у справі підприємця немає.

На підтримку Задорожного виступила Хорватська організація Гельсінської групи, яка звернулася до міністра юстиції країни Орсата Міленіца з проханням скасувати рішення про екстрадицію. Також, як стверджує видання, бізнесмена підтримали лідер партії "УДАР" Віталій Кличко і депутат партії "Батьківщина" Микола Мартиненко.

В Україні Задорожного підозрюють у махінаціях з виплатами кредиту на 5 мільйонів доларів Родовід Банку. За інформацією СБУ, у 2007 році підприємець взяв кредит під заставу одного зі своїх ресторанів, однак у 2009 році в якості застави були внесені фіктивні документи на земельну ділянку у Київській області. Адвокат бізнесмена стверджує, що його підзахисний не знав про зміну заставного об'єкта, і що "ініціатива дострокового погашення кредиту виходила від самого банку".

Читайте також:

Данилишин готовий повернутися в Україну "досить швидко"

У ПР вважають, що чоловік Тимошенко сховався у Чехії, щоб зберегти награбоване

Колишній міністр Тимошенко Іващенко отримав політичний притулок у Данії

Далай-лама стурбований дотриманням прав людини в Україні

За матеріалами: Коммерсантъ-Украина
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
1 коментар
  • Mr jackwarmer 28 сентября, 03:34 Добрий день, Я зареєстрований приватний кредитор гроші. Ми видаємо кредити, щоб допомогти людям, фірми, які необхідно оновити їх фінансового становища в усьому світі, з дуже мінімальні Річні відсоткові ставки за ціною від 3% протягом 1 року до 30 років термін погашення період в будь-якій частині світу. Ми видаємо кредити в межах від 5000 євро до 100 млн євро. Наша кредити добре застраховані на максимальну безпеку є нашим priority.Interested людина повинна зв'язатися з нами за e-mail: calvinkingloanmanagementfirm@gmail.com пропозиція кредиту Відповісти Цитувати Поскаржитись
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...