Топ Новини

Список того, що перевіряють у Мінфіні, ледве вмістився на 9-ти сторінках (документ)

7 жовтня 2011 в 09:53
Головною метою безпрецедентної перевірки контролюючими органами Міністерства фінансів є «аналіз виконання завдань, визначених актами і дорученнями президента України».
yaroshenko_DSC1312.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це йдеться у Програмі перевірки Міністерства фінансів, текст якого є у розпорядженні ZN.UA. У Програмі, підписаній  керівником Головного контрольного управління АП Анатолієм Балюком, значиться низка завдань перевіряючим щодо практично всієї діяльності міністерства.

Зокрема, контролюючі органи повинні проаналізувати ефективність фінансової, бюджетної політики міністерства, його організаційної роботи і законодавчої діяльності. Комісія повинна оцінити якість взаємодії Мінфіну з іншими органами влади, документообіг і кадрове забезпечення міністерства і десятки інших питань.

Лише перелік завдань для контролерів зайняв дев’ять сторінок.

Нагадаємо, що з 3 жовтня, за дорученням президента Віктора Януковича у Мінфіні проходить комплексна перевірка його діяльності. Перевірка не має аналогів за своїми масштабами, до неї залучена велика кількість представників різних відомств.

На думку джерел ЗМІ, відставка міністра Федора Ярошенка дозволить звільнити місце для нинішнього голови СБУ Валерія Хорошковського, який стане новим віце-прем'єром і очолить Міністерство фінансів.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...