Топ Новини

Спікера Ради Федерації відправили у відставку

18 травня 2011 в 10:26
Депутати Законодавчих зборів Санкт-Петербурга прийняли рішення відправити у відставку свого сенатора - Сергія Миронова - у Раді Федерації РФ. "За" таке рішення проголосували 43 депутати, "проти"- 5.

Раніше сьогодні президент Росії Дмитро Медвєдєв заявив, що ситуація з відкликанням С.Миронова з посади сенатора від Санкт-Петербурга і, відповідно, голови Ради Федерації - це відображення суперечностей у російському політичному житті.

На думку голови російської держави, рішення про відставку С.Миронова піде на користь і "Єдиній Росії", і "Справедливій ​​Росії", "оскільки "Єдина Росія" покаже себе силою, з якою повинні рахуватися, а "Справедлива Росія" покаже, що вона опозиційна партія". "Нехай займаються реальною політикою", - додав Д.Медвєдєв.

"Ситуація з С.Мироновим така ж, як з усіма іншими політичними фігурами. Він давно працює, в цілому працює нормально, але він представляє партію "Справедлива Росія", і те, що у партії "Єдина Росія" виникли питання, це нормально, це відображає політичну конкуренцію", - підкреслив Д.Медвєдєв.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...