Топ Новини

Спікер парламенту Рибак сподівається на перелом у відносинах з ЄС

21 січня 2013 в 19:29

Вперше за роки незалежності України всі гілки влади цілеспрямовано і скоординовано працюють над реалізацією європейських прагнень нашої держави, повідомив Рибак.

Владимир Рыбак
Рибак: у відносинах з ЄС настане перелом

Голова Верховної Ради України Володимир Рибак сподівається, що 2013 рік стане переломним у відносинах України з Європейським Союзом. Про це він заявив під час зустрічі з депутатом Європейського парламенту, заступником голови Комітету з питань міжнародної торгівлі ЕП Павлом Залевскі в понеділок, 21 січня.

Як повідомляє прес-служба Ради, Рибак зазначив, що зараз в Україні вперше за роки незалежності всі гілки влади цілеспрямовано і скоординовано працюють над реалізацією європейських прагнень нашої держави. "Україна буде йти в європейське співтовариство", - сказав він, відзначивши, що громадяни України наполягають на європейських стандартах у питаннях забезпечення роботою, оплати праці, у сфері охорони здоров'я та освіти.

- Рибак розповів американському послу про прагнення всіх депутатів в Європу

Рибак також повідомив, що Верховна Рада ухвалила рішення про напрацювання єдиного узгодженого проекту постанови щодо євроінтеграційних прагнень України. Для парламентських партій, зазначив він, питання євроінтеграції і впровадження європейських стандартів життя в нашій країні є пріоритетними.

У цьому контексті спікер парламенту зазначив, що українська влада послідовно працює над виконанням зобов'язань України перед Радою Європи, і висловив подяку європарламентаріям за підтримку євроінтеграційних прагнень нашої держави.

Читайте також:

Партія Кличко вимагає зміни влади в разі зриву асоціації з ЄС

Рибак роз'яснив призначення парламенту і уряду в Україні

Заступник голови Партії регіонів Рибак розкрив ідеологічну орієнтацію партії

За матеріалами: DT.UA
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...