Топ Новини

Соціологи передумали: У Попова з Кличком вже рівні шанси в Києві

7 жовтня 2011 в 12:49
Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів повторне вибіркове дослідження киян, в ході якого з'ясував, що на виборах у мери Києва за Віталія Кличка мають намір голосувати 26%, за голову КМДА Олександра Попова - 21% опитаних.
Popov_013_web.jpg
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Нагадаємо, що всього 10 днів тому КМІС давав інші цифри: 27% за В.Кличка і 14% О.Попова - серед усіх опитаних, а також 30,2% за В.Кличка і вдвічі менше за О.Попова (16,0 %) - серед тих, хто має намір голосувати.

Згідно з новим опитуванням, серед тих, хто (на думку КМІС) дійсно прийде на вибори, рейтинг В.Кличка - 31%, О.Попова - 30%. Тобто соціологи дають рівні шанси цим двом політикам.

«Зменшення різниці між електоральною підтримкою В.Кличка та О.Попова відбувається завдяки різниці у віці їхніх потенційних виборців. Так, виборці В.Кличка належать до молодших вікових категорій, які беруть участь у голосуванні значно рідше, ніж виборці старшого віку, що становлять більшість серед прихильників О.Попова», - об
ґрунтовують результати дослідження у КМІС.

КМІС проводив репрезентативне вибіркове опитування дорослого населення міста Києва 17-28 вересня 2011 року. З використанням методу телефонного інтерв'ю (CATI) опитано 1062 респондента. Вибірка для відбору домогосподарств була проведена методом генерації номерів випадковим чином, а відбір респондентів у домогосподарствах здійснювався за квотами.


 

Теги Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...