Соціологи мають намір подати до суду на Королевську

30 листопада 2012 в 09:36
Соціологи мають намір домагатися, щоб їм принесли офіційні вибачення за звинувачення у фальсифікації результатів соціологічних опитувань перед виборами Верховної Ради.
korolevskaya_20.JPG
tovstyzhenko.com

Директор фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна намір звернутися до суду з проханням зобов'язати партію Наталії Королевської «Україна - Вперед!» принести офіційні вибачення за звинувачення у фальсифікації результатів соціологічних опитувань перед виборами Верховної Ради. Про це вона написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«У нас були цілком розумні умови - особисті вибачення Королевської та сплата наших витрат на процес. Начебто згода була досягнута. Замість цього - ніяких вибачень від Королевської, з контексту випливає, що соціологів і раніше звинувачують у змові з владою. І - відмова від компенсації наших витрат ... Так що суди будуть продовжуватися, інакше будь-хто, незадоволений соціологами, піде цією второваною стежкою судитися, а ми - далеко не олігархи», - написала вона.

- Партія Королевської передумала судитися з соціологами

Бекешкіна назвала поведінку партії цинічною і образливою. На її думку, Королевська особисто повинна вибачитися перед соціологами за свої коментарі, які ставлять під сумнів репутацію дослідників.

Нагадаємо, 29 листопада, Господарський суд Києва закрив провадження за позовом партії "Україна - Вперед!" проти Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) та фонду «Демократичні ініціативи» про опублікування невірних рейтингів партії перед виборами Верховної Ради в зв'язку з відмовою партії від позову.

При цьому Генеральний директор КМІС Володимир Паніотто зазначив, що судовий розгляд виявився довгою і нецікавою справою, і соціологи не мають наміру подавати позов проти «України - Вперед!» про публічне вибачення перед ними.

Відзначимо, що за підсумками виборів партія Королевської не набрала навіть ті 2%, які їй прогнозували соціологи.

Читайте також:

Шевченко, незважаючи на поразку на виборах, залишиться в політиці і не піде від Королевської

Королевська більше не хоче бути депутатом, вирішила йти у президенти

Найбільше білбордів розмістили Азаров і Королевська

«Липові» соціологи найчастіше завищують рейтинг Королевської

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...