Соціолог: Нинішня влада втрачає довіру людей швидше «помаранчевої»

19 січня 2012 в 10:18
Президент Віктор Янукович, що прийшов до влади два роки тому, і його команда втрачають довіру українців ще швидше, ніж «помаранчева» команда.
admin_pres038.JPG
Андрій Товстиженко, DT.UA

Розчарування в нинішній владі відбувається більш швидкими темпами, ніж у минулому, сказав в інтерв'ю ZN.UA директор соціологічної служби Центру Разумкова Андрій Биченко.

«Якщо порівнювати з підтримкою діяльності попередньої влади після аналогічного терміну перебування її в «верхах», тобто через два роки, то в неї оцінки були вищими», - повідомив соціолог.

На його думку, різниця між минулою і нинішньою владою в ступені шкоди для країни.

«На мій погляд, тоді нічого доброго не робилося. Зараз хорошого робиться рівно стільки ж, тобто нічого, проте є рішення, які реально погіршують ситуацію в країні. Відповідно, і оцінка людьми цієї влади низька», - сказав він.

«У влади є великі прорахунки. Збагачуючись за час перебування при владі, люди потім дуже багато втрачають, а в разі зміни влади можуть втратити ще більше. Те, що зробили з Тимошенко, - це найстрашніший сон, який може приснитися Януковича, коли його переоберуть. Люди при владі не можуть зрозуміти, що економічний рівень в Україні такий низький, що підняти його нескладно. Складно підняти життєвий рівень у Японії, Швейцарії, Голландії, де він і без того дуже високий, - там це дійсно проблема, що вимагає нестандартних підходів. В Україні ж настільки очевидно, де є «виток грошей» ... І той, хто зможе забезпечити країні економічне зростання, забезпечить собі підтримку електорату без додаткових зусиль на дуже тривалий час», - впевнений А.Биченко.

«Тому, я вважаю, що люди, які приходять у нас до влади, не прораховують ситуацію навіть на середньострокову перспективу, оскільки  живуть сьогоднішнім днем ​​і, на жаль, згідно з традиційним українським уявленням:«Якби я БУВ царем, нацарював би мільйон и втік». Ставлення до країни у всіх, хто був за двадцять років при владі, не змінюється», - резюмував соціолог.

Детальніше читайте в матеріалі Ірини Кириченко «Народний оптимізм: в кредит не видавати!» у свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...