Соціалісти мають намір приєднати з десяток партій лівого спрямування

29 жовтня 2011 в 12:42
Соціалістична партія України планує найближчим часом об'єднатися з десятьма партіями, які мають подібну ідеологічну платформу. Про це повідомив лідер СПУ Олександр Мороз під час виступу на урочистому засіданні з нагоди 20-річчя політичної сили.

«Я сподіваюся, що найближчим часом ми побачимо, що Соціалістична партія не одна, а що з нею об'єднуються приблизно 9-10 політичних партій, які заявлять суспільству серйозну перспективу підтримки нашої програми і нашої ідеї», - сказав О. Мороз.

За словами лідера СПУ, передбачається, що в майбутнє об'єднання увійдуть члени трьох «селянських партій», представники «Народної влади», «Справедливості», «Козацької слави», «Патріотичної партії України», «Партії дітей війни» та інших настільки ж популярних в Україні політичних сил.

Лідер СПУ підкреслив, що на сьогоднішній день вже врегульовані всі процедурні та організаційні моменти. «Ми підготували всю процедуру, юридичні, політичні та політологічні аспекти з'ясовані. Я думаю, що питання - за технологією», - зазначив О. Мороз.

За матеріалами: Укрінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...