Сьомий європейський президент відмовився від участі в саміті Центральної Європи

3 травня 2012 в 04:11
Президент Хорватії відмовився від участі у саміті Центральної Європи 11-12 травня в Ялті. Раніше брати участь у саміті під різними приводами вже відмовилися президенти Австрії, Чехії, Німеччини, Італії, Словенії та Естонії.
ivo_yosipovich.jpg
ora-news.com

Президент Хорватії Іво Йосипович вирішив утриматися від участі в саміті Центральної Європи в Ялті, щоб висловити протест проти порушень прав людини в Україні.

«Враховуючи обставини, що вказують на порушення прав людини в Україні, Йосипович вирішив не їхати на саміт Центральної Європи», - цитує його слова канцелярія президента Хорватії.

В кінці квітня у міністерстві закордонних справ України заявили, що президенти низки європейських країн заздалегідь повідомили українську сторону, що не візьмуть участь у саміті Центральної Європи в Ялті з різних причин.

«Ще кілька днів тому на спеціальному брифінгу ми роз'яснили цю ситуацію, і щоб уникнути якихось колізій і сенсацій на рівному місці, я готовий оголосити список тих президентів, які з різних причин не прийняли запрошення», - сказав директор департаменту інформаційної політики МЗС Олег Волошин в інтерв'ю Інтерфаксу-Україна. «Президенти Німеччини, Чехії, Словенії, Австрії та Італії заздалегідь повідомили, що не зможуть приїхати на цей захід», - повідомив Волошин

Нагадаємо, що брати участь у саміті в Ялті під різними приводами вже відмовилися президенти Австрії, Чехії, Німеччини, Італії, Словенії та Естонії.

Читайте також:

Президент Естонії відмовився їхати в Україну на саміт


Міністр спорту Австрії відмовився відвідувати Україну під час Євро

Ще два президенти відмовилися їхати в Україну

Президент Німеччини скасував візит до України

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...