Топ Новини

«Солом'яні вибори» в Айові виграла конгрессвумен Мішель Бакман

14 серпня 2011 в 06:51
Член палати представників Мішель Бакман, яка грає провідну роль у рядах «Руху чаювання», який закликає до скорочення податків та зменшення чисельності федерального уряду США, виграла в Айові на так званих «солом'яних виборах», змаганнях провідних політиків-республіканців за право кинути виклик Бараку Обамі на виборах-2012.

 

Попереднє голосування, покликане з'ясувати переваги прихильників Республіканської партії, відбулося в місті Еймс. Офіційного значення його результати не мають. Однак для визначення настроїв електорату вони надзвичайно важливі.

Одним із суперників Бакман був губернатор Массачусетсу Мітт Ромні, який, як свідчили результати національних опитувань громадської думки, має найбільшу підтримку у виборців-республіканців.

Дещо збентежив республіканський табір  губернатор Техасу Рік Перрі, який оголосив у Південній Кароліні про висунення своєї кандидатури. На тлі успіхів очолюваного ним штату, де відзначене рекордне зростання числа робочих місць, Перрі володіє значним авторитетом серед прихильників консерватизму як в економіці, так і в політиці. Нагадаємо, що і він користується неабиякою популярністю в колах «чаювальників».

Виступаючи в суботу, 13 серпня, Перрі піддав різкій критиці економічну політику президента Обами, заявивши, що американці не можуть дозволити собі ще чотири роки керівництва «без керма і без вітрил». Перрі закликав виправити економічне становище в країні, зробивши уряд «несуттєвим» у житті американців.

За даними опитувань, за популярністю серед республіканців Рік Перрі посідає друге місце після Мітта Ромні. У неділю, 14 серпня, Перрі прибуде в Айову.


За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...