Топ Новини

Ситуація навколо Тимошенко - «чергова провокація» під відкриття сесії ПАРЄ, - Партія регіонів

24 квітня 2012 в 17:08
Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що ситуація навколо повідомлень про побиття Тимошенко і дії опозиції - чергова провокація, організована під відкриття чергової сесії ПАРЄ. Єфремов підкреслив, що більшість готова запросити фахівців з Німеччини, щоб вони оглянули Тимошенко з приводу нібито нанесення їй фізичних каліцтв.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявляє, що дії опозиції - це «чергова провокація», організована під відкриття сесії Парламентської Асамблеї Ради Європи.

Він підкреслив, що сьогоднішні дії фракції «БЮТ-Батьківщина» і НУ-НС навколо ек-прем'єра Юлії Тимошенко свідчить про те, що все це було заготовлено заздалегідь. «Виявляється, є лист, написаний на 6 аркушах (йдеться про лист Тимошенко), заздалегідь підготовлені плакати, які висять у залі, виявляється, що заздалегідь підготовлені вже виступи і заяви, і виявляється, що сьогодні відкривається чергова сесія ПАРЄ».

Він підкреслив, що все це свідчить про те, що «під відкриття чергової сесії ПАРЄ зроблена чергова провокація».

Єфремов підкреслив, що більшість готова запросити фахівців з Німеччини, щоб вони оглянули Тимошенко з приводу нібито нанесення їй фізичних каліцтв. За його словами, опозиція з цим не погоджується, і з цього стає зрозуміло, що «мета стоїть - не вирішити питання, а мета стоїть, пошуміти навколо цього питання».

Нагадаємо, Тимошенко заявила, що проти неї застосовувалася груба фізична сила під час переїзду до лікарні. Захисник екс-прем'єра Сергій Власенко заявив, що в Тимошенко на руках синяки і гематома на животі як результат її транспортування з колонії в лікарню.

Читайте також:

Єврокомісія вимагає пояснень «у терміновому порядку» щодо ситуації з Тимошенко

У ПАРЄ везуть 105 тис. підписів на підтримку Луценка і Тимошенко

Тимошенко: Я думала, що настали останні хвилини мого життя

Посольство США «дуже уважно» розбереться з інформацією про побиття Тимошенко

Тимошенко з 20 квітня оголосила голодування, - Власенко

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...