Топ Новини

Системи відеоспостереження на виборчих дільницях встановлять до 17 жовтня

14 вересня 2012 в 13:35
Функції охорони системи відеоспостереження покладені на органи Міністерства внутрішніх справ. Очікується, що на виборчих дільницях вони будуть встановлені до 17 жовтня, а ключі від шаф з устаткуванням передані керівникам комісії під розписку.
article.jpg
ZN.UA

Начальник управління інформатизації Секретаріату Центральної виборчої комісії Валерій Стриганов заявляє, що системи відеоспостереження на виборчих дільницях будуть встановлені до 17 жовтня, а ключі від шаф з устаткуванням передані керівникам комісії під розписку.

Про це Стриганов повідомив 14 вересня на навчальному семінарі-нараді з головами, заступниками голів і секретарями окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів України 28 жовтня.

"Відеокамери та системи відеоспостереження будуть встановлені до 17 жовтня, і в цей день ключі від шаф з устаткуванням будуть передані головам комісій під розписку", - сказав він.

У той же час один з учасників наради допустив, що голови виборчих комісій, які не є матеріально відповідальними особами, будуть відмовлятися приймати під розписку ключі від шаф з устаткуванням. "У разі, якщо голови виборчих комісій будуть відмовлятися, Центральна виборча комісія буде розцінювати такі факти відмови як грубе порушення вимог виборчого законодавства, що є підставою для дострокового припинення повноважень такого голови комісії", - попередила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

При цьому Стриганов підкреслив, що, згідно з постановою Кабінету міністрів України, функції охорони системи відеоспостереження покладені на органи Міністерства внутрішніх справ.

Нагадаємо, для трансляції відеозображення з виборчих дільниць під час голосування на парламентських виборах в Україні буде створено веб-сайт.

Відеоспостереження в режимі інтернет-трансляції почнеться з моменту голосування 28 жовтня та триватиме до завершення голосування. Після завершення голосування відеосистема буде працювати в режимі запису для зберігання.

Читайте також:

Імітація прозорості

Глава ЦВК не хоче відеоспостереження на виборах: Ми не настільки багаті


«Опора» закликала встановити відеоспостереження підрахунку голосів на виборах

Кабмін визначив, яка компанія отримає мільярд за установку веб-камер на виборах

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...