Сирійська влада амністувала понад 500 політв'язнів

5 січня 2012 в 12:24
Сирійська влада оголосила про амністію 552 політв'язнів, які брали участь у виступах проти режиму президента Башара Асада, передає Associated Press.

За останній тиждень це вже другий випадок звільнення ув'язнених із сирійських в'язниць. 3 січня було амністовано 3,5 тис. учасників антиурядових демонстрацій.

Амністія проводиться в рамках угоди, досягнутої у листопаді 2011 року між Дамаском і Лігою арабських держав (ЛАГ), за якою влада Сирії зобов'язалася припинити насильство, налагодити діалог з опозицією, впустити до країни міжнародних спостерігачів і звільнити політичних ув'язнених.

Через нездатність Дамаска зупинити кровопролиття і небажання впустити до країни групу спостерігачів ЄС і США застосували проти Сирії політику розширення економічних санкцій. Так, Центральний банк країни практично позбавлений можливості проводити операції валютного обміну. Це, у свою чергу, значно ускладнює всі експортно-імпортні операції. Окрім того, на початку вересня 2011 року Євросоюз запровадив ембарго на імпорт нафти з Сирії, а ЛАГ призупинила членство країни у цій організації.

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...