Топ Новини

Сирійська опозиція заявила про неможливість примирення з режимом Асада

11 березня 2012 в 08:08
Сирійська опозиція не бачить сенсу в переговорах «між жертвою і катом». Президент Асад назвав своїх опонентів «терористичними угрупованнями».
Kofi Annan.JPG
agra-alliance.org

У ході зустрічі зі спецпосланцем ООН і Ліги арабських держав, колишнім генсеком ООН Кофі Аннаном сирійська опозиція заявила про неможливість примирення з нинішнім режимом у Дамаску.

«Переговори між жертвою і катом неможливі ніколи. Попередньою умовою для початку серйозних переговорів має стати відставка Асада та його поплічників. В умовах насильства, вбивств, арештів та погроз не може бути знайдено рішення кризи. Для того, щоб вести переговори про перехідний період, насильство має бути припинено, всі затримані мають бути звільнені», - заявив Аннану в Каїрі один з лідерів сирійської опозиції Хасан Абдулазім.

Про неможливість діалогу з «режимом, який продовжує вбивати своїх співвітчизників», висловився в п'ятницю глава опозиційної сирійської національної ради Бурхан Гальюн.

Башар Асад також займає жорстку позицію. На зустрічі з Кофі Аннаном, що відбулася в суботу в Дамаску, він назвав своїх опонентів «озброєними терористичним угрупованнями» і заявив, що «політичний діалог і процес не будуть успішними», поки ті продовжують опір.

Жертвами насильства в Сирії за минулий рік стали, за даними ООН, близько 7500 людей.

Біженці з міста Хомс, що був оплотом опозиції і зайнятий на початку березня урядовими силами, звинувачують їх у масових розправах.

Читайте також

Росія і ЛАД погодили план врегулювання в Сирії

Колишній генсек ООН Аннан шукає шляхи врегулювання ситуації в Сирії

ЄС офіційно визнав опозиційну сирійську національну раду


Російські журналісти не знайшли в Сирії ознак громадянської війни, за добу там загинуло «всього» 92 людини

За матеріалами: Би-би-си
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...