Топ Новини

Сірий: Це маразм, що справу Тимошенко розглядають без висновків Господарського суду

29 вересня 2011 в 10:06
Перед тим, як Печерський суд прийняв до розгляду кримінальну справу стосвно екс-прем'єра Юлії Тимошенко, мало бути підтвердження збитків НАК «Нафтогаз України» Господарським судом. Про це заявив сьогодні адвокат екс-прем'єра Микола Сірий.
_siriy.jpg
byut.com.ua

М.Сірий зазначив, що Печерський суд не мав розглядати цю справу, поки завдані «Нафтогазу» збитки не було підтверджено Господарським судом. У той же час, адвокат висловив сумніви в тому, що подібний позов міг би бути прийнятий до розгляду Господарським судом, оскільки позивачем виступав би НАК «Нафтогаз», делегація якого раніше і підписувала газові угоди, які нібито несли збитки.

"Це маразм, якщо подається такий позов. Виходить, що самі собі завдали шкоди тим, що самі уклали і виконали контракт. При цьому самі ж на весь світ розповідають, що їм завдано шкоди. Безумовно, такий позов неможливий в порядку господарського судочинства", - сказав він.

Адвокат М.Сірий вважає, що в діях екс-прем'єр-міністра Ю.Тимошенко під час підписання газових контрактів у 2009 році немає ані перевищення влади, ані перевищення службових повноважень.

 

За матеріалами: ЛІГАБізнесінформ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...