Топ Новини

Сірий: Для винесення рішення у справі Тимошенко потрібно не менше двох тижнів

29 вересня 2011 в 07:43
Судді Печерського райсуду Києва Родіону Кірєєву для винесення об'єктивного рішення необхідно не менше двох тижнів. Таку думку висловив адвокат екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко Микола Сірий під час судових дебатів на засіданні суду.
_siriy.jpg
byut.com.ua

«Потрібно уважно зіставити позицію обвинувачення, виражену в дебатах, і позицію захисту, виражену в дебатах. Тобто уважно проаналізувати кожний доказ. За часом, щоб це зробити в класичному варіанті розуміння кримінального процесу та кримінального права, я думаю, що як мінімум кілька тижнів спокійної роботи судді потрібні для того, щоб виконати цю роботу», - сказав М.Сірий.

У той же час адвокат Ю.Тимошенко вважає, що є також більш простий шлях винесення рішення у цій кримінальній справі.

«Я хотів би висловити пропозицію, щоб спростити цю роботу і простіше подивитися на цю справу, подивитися з точки зору міжнародного права, з точки зору господарського права, з точки зору конституційного права», - пояснив він.

М.Сірий зазначив, що за три місяці судового розгляду справи його підзахисна була позбавлена ​​права на те, щоб її справу розглядав компетентний і об'єктивний суддя.

«Мова йде про право, яке прямо передбачено статтею 14 Міжнародного пакту про громадянські і політичні права, та статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод. Справа мала бути закрита вже на стадії попереднього розгляду, і для цього були всі підстави», - упевнений він.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...