Топ Новини

Син Януковича володіє фірмами в Нідерландах і Швейцарії

11 жовтня 2012 в 18:41
Українська корпорація "МАКО Холдинг" визнала приналежність фірми MAKO Trading SA, зареєстрованої в Женеві, і фірми MAKO Holding BV, зареєстрованої в Гаазі, синові президента - Олександру Януковичу. Компанії створені нібито з метою «налагодження зв'язків з європейськими партнерами та створення в Україні нових виробництв на найбільш сучасній технологічній основі».
aleksandr yanukovich.jpg
l-news.org.ua

У сина президента України Олександра Януковича є компанії в Швейцарії та Нідерландах.

Зокрема, швейцарська фірма MAKO Trading SA була зареєстрована 14 жовтня 2011 року в Женеві.
 
Про цю компанію можна знайти згадки в розкладі конференції "Coaltrans Switzerland", де обговорювалися питання ціни вугілля і торгів в Європі.
 
"Серед заходів конференції була заявлена ​​наступна компанія:" 02/03/12 17:00 - Mako Trading company: З нашою штаб-квартирою в Женеві ми є експортерами вугілля та антрациту з України", - йдеться в повідомленні.
 
Друга компанія - MAKO Holding B.V. - Була зареєстрована 27 жовтня 2011 року в місті Гаага. Її діяльність супроводжує юридична фірма ITPS (Netherlands) BV, яка займається оптимізацією податків.
 
Ця ж юридична фірма супроводжує діяльність голландської компанії Metinvest BV Ріната Ахметова і Вадима Новінського.
 
 
Крім того, директором обох європейських фірм Януковича був записаний Фелікс Блітштейн, який раніше керував швейцарською фірмою Leman Commodities SA, яку придбала група СКМ Ахметова
 
Прес-служба української корпорації Януковича "МАКО Холдинг" визнала приналежність цих європейських фірм синові президента: "Компанії MAKO Holding BV і MAKO Trading SA створені з ініціативи Олександра Януковича і є його власністю".
 
"Компанія MAKO Holding BV створена з метою пошуку та вивчення нових технологій європейського рівня, налагодження зв'язків з європейськими партнерами та створення в Україні нових виробництв на найбільш сучасній технологічній основі із залученням іноземних інвестицій", - заявили в прес-службі.
 
"Компанія MAKO Trading SA створена для пошуку додаткових можливостей збуту на європейському ринку виробленої в Україні продукції. На даний момент компанії не мають власності в Україні", - зазначили в корпорації.
 
Читайте також:
 
 
 
 
За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...