Топ Новини

Сін: Я пішов з «Батьківщини», щоб виконати передвиборну програму

14 січня 2011 в 12:27
Міський голова Запоріжжя Олександр Сін вийшов з «Батьківщини», щоб «реалізувати передвиборну програму, а не постійно відбивати напади». Про це він заявив у інтерв'ю «Дзеркалу тижня».

Міський голова Запоріжжя Олександр Сін вийшов з «Батьківщини», щоб «реалізувати передвиборну програму, а не постійно відбивати напади». Про це він заявив у інтерв'ю «Дзеркалу тижня».

«Для мене було дуже важливо, щоб партійці зрозуміли: мій вчинок аж ніяк не втеча. Оскільки головним зараз є реалізація програми і передвиборних обіцянок. Гадаю, для запоріжців набагато важливіша не моя підтримка будь-яких політичних сил, а результат. Рішення вийти з партії перш за все викликано бажанням усунути політичний контекст навколо моєї діяльності на посаді міського голови», - заявив Олександр Сін.

Він підкреслив, що значна частина виборців, які проголосували за нього, за «Батьківщину» не голосували.

«Особисто для мене принципово важливо не підвищення рейтингу партії, а виправдання довіри городян. Це ключове завдання. Тим більше, що половина моїх виборців не проголосували за «Батьківщину». Політичні симпатії запоріжців з 2004 року, по суті, залишилися незмінними. І парадоксальність минулих виборів, коли дві третини віддали перевагу Партії регіонів, а мера обрали від «Батьківщини», швидше за все зумовлена особистісним, а не партійним чинником», - підкреслив Олександр Сін.

При цьому він констатував, що реалізація його передвиборної програми неможлива в умовах конфронтації з центральними органами влади.

«Реалізація передвиборної програми вимагає певних передумов. Зокрема, важливу роль відіграє конструктивна співпраця з центральними органами влади, які сформовані Партією регіонів. Адже місто отримує значне фінансування з держбюджету. Та й без взаємодії на обласному рівні, де 74-відсоткову квоту в своєму розпорядженні має Партія регіонів, життєдіяльність міста уявляється скрутною», - упевнений Сін.

Докладніше читайте в інтерв'ю Володимира Піскового з Олександром Сіном у свіжому номері «ДТ».

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...