Симоненко впевнений, що закладені в бюджет соціальні ініціативи не будуть виконані

19 вересня 2012 в 14:13
На думку Симоненка, бюджет не буде розглянуто до початку виборів у парламент, оскільки владі буде не вигідно озвучувати той факт, що в цьому проекті практично не закладені обіцяні соціальні програми.
simonenko.jpg
kpu.net

Соціальні ініціативи, які закладені в проекті бюджету на 2013 рік, не будуть виконані. Таку думку висловив лідер КПУ Петро Симоненко під час запису програми на телеканалі «Март» в місті Миколаєві.

За його словами, проект бюджету на 2013 рік надійшов до Верховної Ради, але був відправлений у Кабмін на доопрацювання. Разом з тим, незабаром депутати сподіваються приступити до його розгляду.

У той же час, на думку Симоненка, бюджет не буде розглянуто до початку виборів в парламент, оскільки владі буде не вигідно озвучувати той факт, що в цьому проекті практично не закладені обіцяні соціальні програми.

Лідер КПУ вважає, що є декілька причин, через які соціальні програми-2013 не будуть фінансуватися.

Політик пояснив, що, по-перше, нещодавно з України виїхала місія МВФ, яка чітко поставила вимоги про підняття цін на тарифи і скорочення соціальних програм.

«По-друге, бюджет України-2013 - це 360 млрд гривень, а борг України в цьому році - 95 млрд. І це все гроші, які могли піти на дітей війни, інвалідів, "чорнобильців", "афганців" тощо», - сказав він.

Більше того, додав Симоненко, попередньо народні депутати прийняли норму про зміни до бюджету, завдяки якій уряд має повне право не фінансувати соціальні програми, якщо у Кабміну на це не вистачає коштів.

«Ви ж розумієте, що коштів у будь-якому випадку не буде вистачати. І відповідно соціальні програми-2013 не будуть реалізовані, якщо вибори до парламенту нічого не змінять», - резюмував Симоненко.

Читайте також:

Комуністи подолали позначку в 10% - соцопитування

Рішення обласних рад з приводу «мовного закону» розколює українське суспільство, — Симоненко

Чергове підвищення пенсій обернеться підвищенням цін, — КПУ

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...