Симоненко: Влада розв'язала проти комуністів пропагандистську війну

3 жовтня 2012 в 12:35
Лідер Компартії заявив, що під час його робочих поїздок проти нього не раз використовувався адміністративний ресурс, безпосередньо заборонялися зустрічі зі студентами, трудовими колективами заводів і підприємств, виходи в телеефіри.

Через зростання рейтингу Комуністичної партії України влада застосовує передвиборчі технології та адміністративний ресурс. Про це заявив лідер КПУ Петро Симоненко на прес-конференції в Києві.

Симоненко підкреслив, що за останні два місяці він по два рази побував практично у всіх областях України.

«І я хочу відзначити, що скрізь, по всій країні, можна помітити зміну політичних поглядів населення України в ліву сторону», - зазначив політик.

Саме це, на думку Симоненка, і стало причиною того, що влада розв'язала проти КПУ пропагандистську війну.

Так, за словами політика, випускаються різні газети, брошури, розповсюджуються листівки, спрямовані проти українських комуністів.

Більше того, лідер Компартії нагадав, що під час його робочих поїздок проти нього не раз використовувався адміністративний ресурс, безпосередньо заборонялися зустрічі зі студентами, трудовими колективами заводів і підприємств, виходи в телеефіри.

«Це все є яскравим свідченням того, що рейтинг КПУ росте і влада, бачачи це, скаженіє, дозволяючи собі йти на найбрудніші технології», - зазначив Симоненко.

Найбільш проблемними областями, на думку політика, є Донецька і Луганська області. Саме там, уточнив він, згідно з соціологічними опитуваннями, рейтинг КПУ перевищив рейтинг Партії регіонів.

Читайте також:

Шахти Кривого Рогу принесли дохід у 9 бюджетів міста у «чужу кишеню» - Симоненко


Найбільше фальсифікацій буде на сході та півдні України, - Симоненко

Симоненко у Брюсселі розповість про фальсифікації в Україні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...