Симоненко у Брюсселі розповість про фальсифікації в Україні

24 вересня 2012 в 11:20
Лідер КПУ у Брюсселі підніме питання про необхідність посилити в Україні міжнародне спостереження за процесом виборів, щоб мінімізувати фальсифікації і технології, застосовувані владою. Симоненко вважає, що основні технології на цих виборах будуть застосовуватися у виборчих комісіях.
simonenko.jpg
kpu.ua

Лідер Компартії Петро Симоненко 1 жовтня у Брюсселі розповість про фальсифікації під час виборчої кампанії в Україні. Про це він повідомив на прес-конференції в Дніпропетровську.

Політик зазначив, що наближення виборів, як ніколи, демонструє, що влада «хоче втриматися на своєму місці» і робить для цього все можливе.

У зв'язку з цим лідер КПУ підкреслив, що у Брюсселі він підніме питання про необхідність посилити в Україні міжнародне спостереження за процесом виборів, щоб мінімізувати фальсифікації і технології, що застосовуються владою.

Симоненко додав, що основні технології на цих виборах будуть застосовуватися у виборчих комісіях.

«Саме тому ми вже звернулися до наших колег за кордоном з проханням надати якомога більшу кількість спостерігачів, і вони дали свою згоду», - сказав політик.

У той же час він додав, що у своєму виступі заявить не тільки про окремі випадки застосування адмінресурсу, з якими він вже зіткнувся під час своїх робочих поїздок по Україні, але й про фальсифікації, як про систему, яка працює на всіх виборах в країні.

«Ми розраховуємо на підтримку за межами України і на допомогу міжнародних спостерігачів у проведенні чесних виборів в Україні», - підсумував лідер Компартії.

Читайте також:

Симоненко: Держава відмовляється від допомоги успішніх підпріємств України

Комуністи подолали позначку в 10% - соцопитування

Рішення обласних рад з приводу «мовного закону» розколює українське суспільство, — Симоненко

Чергове підвищення пенсій обернеться підвищенням цін, — КПУ

 

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...