Симоненко: «Подачки» влади можуть призвести до скорочення пільг після виборів

12 жовтня 2012 в 07:37
Лідер КПУ розкритикував той факт, що перед виборами влада додала по декілька гривень до пенсій-зарплат, а люди готові сприймати такі надбавки, як стабільність у країні.
simonenko.jpg
golos.ua

«Подачки» влади можуть призвести до скорочення пільг після виборів. Таку думку висловив лідер Компартії України Петро Симоненко під час зустрічі з виборцями в місті Ізюмі Харківської області.

Лідер КПУ розкритикував той факт, що перед виборами влада додала по декілька гривень до пенсій-зарплат, а люди готові сприймати такі надбавки, як стабільність у країні.

«Мене дивує, що за 20 років незалежності, за всі вибори, що пройшли у країні, українці так і не запам'ятали, чим закінчуються подібні подачки після виборчої кампанії», - зазначив Симоненко.

Він пояснив, що тільки через офшорні компанії великому капіталу вдалося вивезти з України 52 млрд доларів.

Крім того, уточнив політик, Україна в цьому році повинна повернути зовнішні борги на суму близько 95 млрд гривень.

Враховуючи, що промисловість не розвивається і не працює, підкреслив лідер КПУ, національна валюта підтримується штучно, і, як тільки пройдуть вибори, олігархам необхідно буде повернути кошти, витрачені на передвиборчу кампанію.

«Все це обернеться скороченнями пільг, затримками по заробітних платах і пенсіях, скороченнями матеріальної допомоги, а також новими боргами України перед іноземними кредиторами, адже вже зараз кожен українець повинен повертати зі своєї кишені близько 10 тис. гривень щорічно», - підсумував Симоненко.

Читайте також:

Шахти Кривого Рогу принесли дохід у 9 бюджетів міста у «чужу кишеню» — Симоненко


Найбільше фальсифікацій буде на сході та півдні України, — Симоненко

Симоненко у Брюсселі розповість про фальсифікації в Україні

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...