Топ Новини

Симоненко заявив, що українців годують і одягають китайські комуністи

5 січня 2013 в 17:57

Лідер КПУ поставив комуністичний Китай в приклад: без нього українці ходили б "голі й босі".

Лідер КПУ Петро Симоненко заявив, що українці мають можливість харчуватися і одягатися виключно завдяки комуністичній партії Китаю.

"Якби не комуністичний Китай, то голі й босі українці ходили б, тому європейську продукцію за такою ціною вони не купували б. А сьогодні годують, взувають і одягають громадян України китайські комуністи", - сказав політик в інтерв'ю 5 каналу.

Разом з тим Симоненко зазначив, що виборці, які підтримали Компартію на виборах до Верховної Ради, не правильно зрозуміли їх основне гасло - "Повернемо країну народу".

За словами комуніста, повертати країну повинні самі люди.

"Ми запропонували програму, в якій є відповіді на всі питання, які хвилюють наших громадян. І гасло, з яким ми йшли, - це чесне гасло - Повернемо країну народові. І ми запропонували трудівникам боротися за те, щоб країна належала їм. Не всі це зрозуміли. І для нас це ускладнює питання повернення країни народу", - сказав Симоненко.

Відповідаючи на питання, як можна відібрати країну в олігархів, яких сама ж Компартія і підтримує, Симоненко відповів:

"Я думаю, що унікальний приклад комуністичного Китаю сьогодні дає відповіді тим, хто сумнівається. В Україні відкидають людей від Компартії тим, що говорять про минуле".

"Але ніхто не хоче говорити, що сучасні комуністи в Китаї перетворили Китай у супер-державу. Американці визнають, що через 5-10 років це буде найпотужніша держава в світі", - підсумував Симоненко.

Читайте також:

Симоненко вважає "Свободу" проектом Партії регіонів

Комуністи відмовилися від коаліції з ПР, але голосувати готові разом

Яценюк вважає комуністів головними олігархами в Раді

За матеріалами: Українська правда
Теги
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...