Топ Новини

Швейцарія надасть Україні сприяння в реформуванні кримінального судочинства

24 січня 2012 в 19:02
Представники Міністерства юстиції України та посольства Швейцарії в Києві домовилися про активізацію співробітництва в сфері реформування українського кримінального судочинства.

Плани щодо співпраці обговорили сьогодні, 24 січня, в Мін'юсті урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Валерія Лутковська та посол Швейцарії в Україні Крістіан Шененбергер.

Сторони обговорили стан реформування кримінально-процесуального законодавства України, зокрема, кроки, необхідні для його практичної реалізації, і кроки, які планується здійснити після прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу.

На зустрічі також розглядалося питання про виконання в Україні рішень Європейського суду з прав людини, зокрема, вплив рішень цього суду на розвиток законодавства України та Швейцарії, повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

"За підсумками зустрічі сторони заявили про готовність активізувати співробітництво як у сфері реформи кримінального судочинства, так і в сфері виконання рішень Європейського суду з прав людини. Досягнуто згоди про активізацію співпраці між юридичними відомствами двох країн", - підкреслили в прес-службі Мін'юсту. ! Zn

Читайте також:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...