Топ Новини

Швеція надаватиме Україні щорічну технічну допомогу

14 січня 2011 в 12:26
Міністри закордонних справ України й Швеції Костянтин Грищенко й Карл Більдт підписали в понеділок, 6 грудня, угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Швеції про співробітництво у галузі розвитку, якою передбачено надання Україні технічної допомоги у розмірі 25 мільйонів доларів США щорічно на період до 2013 року. Про це повідомив Департамент інформаційної політики МЗС України.

Міністри закордонних справ України й Швеції Костянтин Грищенко й Карл Більдт підписали в понеділок, 6 грудня, угоду між Кабінетом міністрів України та урядом Швеції про співробітництво у сфері розвитку, якою передбачено надання Україні технічної допомоги у розмірі 25 мільйонів доларів США щорічно на період до 2013 року. Про це повідомив Департамент інформаційної політики МЗС України.

Угода була підписана сьогодні в Стокгольмі в ході робочого візиту Грищенка до Швеції.

Також під час зустрічі міністри обговорили, зокрема, питання активізації політичного діалогу між двома країнами. Крім того, йшлося про взаємодію двох країн у рамках міжнародних організацій. На зустрічі було розглянуто стан реалізації політики ЄС «Східне партнерство», а також наголошено на важливості активізації зусиль у контексті поглиблення двостороннього співробітництва в галузі енергетики.

За матеріалами УНИАН

Теги Політика
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...