Топ Новини

Шкіряк дізнався, що на нього дали команду «фас»

25 липня 2011 в 06:15
Лідер Громадянського об'єднання «Новий Київ» Зорян Шкіряк заявляє, що отримав інформацію про підготовку проти нього провокації з можливим подальшим арештом. Про це повідомляє прес-служба З.Шкіряка.

За його інформацією, мова йде про можливе «підкидання» зброї, наркотиків або про інші варіанти побутового криміналу.
 

«Прошу не розцінювати мою заяву як слабкість і спробу зайвий раз «нагадати про себе». Поспішаю заспокоїти прихильників теорії «дешевого піару» - мене це не цікавить», - підкреслив З.Шкіряк.
 

За його словами, він завжди готовий до подібних речей щодо конкретно себе. "Але зараз мова не про мене, а про мою старшу 12-річну доньку, яку я виховую самостійно і несу повну персональну відповідальність за майбутнє моєї дитини. Окрім цього, на карту може бути поставлено репутацію моєї родини, зокрема, моєї мами - лікаря зі світовим ім'ям, професора Зореслави Шкіряк-Нижник», - пояснив З.Шкіряк оприлюднення свого публічного звернення.
 

Він стверджує, що останні півроку неодноразово отримував попередження від знайомих, чесних офіцерів спецслужб про те, що «там» дуже не задоволені його публічною позицією і жорсткими заявами щодо подій, що відбуваються у країні, критикою Президента тощо. «Мені неодноразово радили «притримати язик». Я спокійно ставлюся до подібних речей, прекрасно розуміючи, що сьогодні будь-яку людину у країні, що має громадянську позицію, може бути репресовано», - заявив З.Шкіряк.
 

«Вчора до мене звернувся народний депутат України, якому я повністю можу довіряти, і попередив, що команду «фас» дано. В силу політкоректності я не можу називати його ім'я. За його словами, подібне може статися вже найближчим часом», - стверджує лідер «Нового Києва».
 

«Я прекрасно розумію, що при владі сьогодні немає інших способів закрити мені рота або тримати мене «на гачку». Але в мене є чітка, послідовна позиція щодо дій влади. Саме це так надмірно збуджує їх самолюбство», - заявив З.Шкіряк.
 

Він упевнений, що причиною можливого прийняття такого рішення послужила, зокрема, активна позиція «Нового Києва» під час "судилища" над екс-прем'єр-міністром Юлією Тимошенко і колишнім головою МВС Юрієм Луценком, а також жорсткі заяви щодо неправомірних дій судді Родіона Кірєєва і можливої ​​причетності Адміністрації Президента до цих процесів.
 

Ще однією можливою причиною З.Шкіряк назвав продовження «зачисток» опозиції у столиці напередодні майбутніх виборів, а як відомо, Київ є політичним плацдармом політика.
"Я не боюся провокацій. Ця заява - попереджувальна міра, щоб у разі реалізації такого сценарію моя сім'я, прихильники, друзі та громадськість знали про події», - підкреслив З.Шкіряк.
 

Як зазначає прес-служба, З.Шкіряк має намір звернутися як громадянин України з офіційним запитом до МВС, СБУ та Генпрокуратури з проханням повідомити, чи є дані про скоєння ним будь-яких протиправних дій за останні 10 років, що могло б служити причиною для притягнення його до будь-якого виду відповідальності.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...