Семинога і четверо депутатів Київради вийшли з «Батьківщини»

20 травня 2011 в 12:52
Народний депутат України Анатолій Семинога і четверо депутатів Київради прийняли рішення про вихід із партії «Батьківщина». Про це повідомив політик.
batkivshchina_byut_timoshenko_tymoshenko_flag_650-430_znua.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

Таке рішення А.Семинога прокоментував тим, що керівництво партії «Батьківщина» намагається розвалити Київську міську партійну організацію.

«Нам раніше не зрозуміло було, чому йде такий процес. Але стало зрозуміло, коли ми дізналися, що керівництво партії «Батьківщна» підписало угоду з партією «Реформи і порядок», в якій є пункт про те, що Київську міську партійну організацію передано в управління ПРП», - сказав він.

Політик зазначив, що члени Київської міської організації партії намагалися переконати, що цього робити не можна, однак ніхто до них не прислухався.

«Сьогодні був з'їзд і заступника голови Київської міської організації на нього не пустили, мотивувавши, що його не було у списках. Те саме відбулося і з деякими іншими делегатами», - сказав він.

Депутат додав, що саме тому четверо депутатів від «Батьківщини» у Київраді прийняли рішення про вихід із партії - Микола Лук'янюк, Володимир Науменко, Володимир Семинога і Володимир Кобєлєв. «Я теж напишу сьогодні заяву і виходжу з партії», - сказав він. Семинога зауважив, що поки він не збирається входити в якусь іншу партію або фракцію у парламенті.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...