Топ Новини

СБУ об'єднала в одне провадження справи проти Тимошенко

7 грудня 2011 в 10:46
Головне слідче управління Служби безпеки України об'єднало в одне провадження справи щодо колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко і створило загальну слідчу групу.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України (ГПУ).

У провадженні СБУ знаходиться кримінальна справа за обвинуваченням у здійсненні в 1996-2000 рр. замаху на розтрату коштів держбюджету України на 405,5 млн дол.

Окрім того, у провадженні головного слідчого управління Державної податкової служби України перебуває кримінальна справа за обвинуваченням в організації приховування валютної виручки на суму понад 165 млн дол, незаконного відшкодування бюджетних коштів та ухиленні від сплати податків на загальну суму понад 47 млн ​​грн шляхом запровадження фінансової схеми розрахунків за товарно-матеріальні цінності корпорацією «ЄЕСУ» та приховування отриманих від підконтрольних їй офшорних компаній доходів, які використано для особистого збагачення.

Нагадаємо, Державна податкова служба об'єднала чотири кримінальні справи екс-прем'єра Юлії Тимошенко в одну.


Ю.Тимошенко пред'явлено звинувачення в організації приховування 5 млн валютної виручки корпорації «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ), розкраданні бюджетних коштів, ухиленні від сплати податків на загальну суму 47 млн ​​грн шляхом введення схеми розрахунків за товарно-матеріальні цінності та приховування доходів ЄЕСУ з використанням офшорних компаній. Як відомо, податкова міліція почала розслідувати чотири кримінальні справи, що стосуються діяльності корпорації ЄЕСУ у 1995-1997 роках, коли корпорацію очолювала Ю.Тимошенко.

 

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...