Топ Новини

Саакашвілі нагадав Європі, навіщо повертається Путін

14 листопада 2011 в 06:46
Президент Грузії Михайло Саакашвілі закликав європейських лідерів до обережності у відносинах з Росією, виступаючи на прийомі Міжнародного демократичного Союзу в Лондоні.

"Путін повертається" і що "він чітко заявив, що хоче відновлення Радянського Союзу", сказав Саакашвілі, на думку якого, повернувши собі посаду президента Росії, Путін "спробує зробити неможливе".

Саакашвілі у п'ятницю почав свій візит до Великобританії, де на запрошення Міжнародного Демократичного Союзу (IDU) візьме участь у міжнародній конференції об'єднання.

Зустріч в рамках Союзу, на якій збираються лідери різних держав, проходить один раз на три роки.

Делегати зустрічі протягом двох днів обговорюють розвиток і утвердження демократії в усьому світі.

Мета Союзу - координація політики, обмін досвідом і вироблення єдиної позиції з міжнародних питань.

Спілка була створена у 1983 році групою відомих політичних діячів консервативного спрямування, серед яких були прем'єр-міністр Великобританії Маргарет Тетчер, віце-президент США Джордж Буш-старший, канцлер ФРН Гельмут Коль.

Про створення Євразійського союзу прем'єр-міністр Росії Володимир Путін заявив 4 жовтня цього року. За словами В.Путіна, він збирається побудувати на основі Митного союзу і Єдиного економічного простору Євразійський союз, до якого увійдуть Росія, Білорусь, Казахстан, а пізніше Киргизія і Таджикистан, і зробити його «одним із полюсів сучасного світу».

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...