Топ Новини

Рудьковський вийшов з СПУ

16 грудня 2011 в 08:28
Депутат Микола Рудьковський заявив про вихід із Соціалістичної партії України. Про це йдеться у зверненні М.Рудьковського, який був членом партії з 1999 року, до делегатів XVII з'їзду СПУ, який відбудеться в Києві 18 грудня.

М.Рудьковський повідомив, що після з'їзду, на якому О.Мороз знову очолив партію, почалися репресії тих членів СПУ, які підтримували його. «За результатами голосування, це майже половина партії. Сподіваюся, мій вихід з СПУ припинить цей ганебний процес, який послаблює партію. Всіх нас, однопартійців, розділили на «своїх» і «чужих», - зазначив М.Рудьковський.

Він закликав кожного делегата з'їзду, кожного члена СПУ вимагати від керівництва партії виконання обіцянок та об'єднання всіх лівих і лівоцентристських сил.

«Зараз Ви обираєте між об'єднанням лівих і О.Морозом, між успіхом лівого руху і культом особистості, між будівництвом соціальної держави для всіх і задоволенням особистих амбіцій керівників партії. Я свій вибір зробив, і готовий працювати на благо такого об'єднання як один з його рядових членів. Я був із партією і в добрі, і у важкі часи. Я пишався членством в СПУ, вважав партію важливішою за лідера, ніколи не брав участі в «полюванні на партійних відьом», дотримувався партійної дисципліни і, скільки б мені не кидали ножі у спину, вважав неприпустимою публічну критику однопартійців», - зазначив М.Рудьковський.

Він запевнив делегатів з'їзду, що, навіть ідучи з партії, залишається соціалістом.

Нагадаємо, що М.Рудьковський був основним конкурентом Олександра Мороза на виборах голови партії влітку цього року.

27 листопада Рудьковського виключили з політради СПУ.

 

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.73
EUR 28.60
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...