Топ Новини

Розігнану Луганську митницю замінять львів'янами

26 вересня 2011 в 09:38
Народний депутат Володимир Ландік заявив, що на зміну керівництву Луганської митниці приїхали нові співробітники зі Львова.
Tamozhnya__08.JPG
Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Я і раніше знав, що там проходять якісь суперечки в самому керівництві. У нас просто одна політична сила вважає, що митниця вся належить їй. А ті люди, яких гідно на посаду призначено, не хочуть нею поступатися. От і вирішили обидві групи звільнити. Нічого доброго з цього не вийде. Мені говорили, що вже до Луганська прибула група зі Львова зі своїми заступниками - про що можна говорити, якщо ти відразу везеш сюди свою команду?», - заявив В.Ландік.

Депутат вважає, що очолювати Луганську митницю повинні місцеві фахівці.

«У нас своїх фахівців вистачає. Мені дуже шкода, що в керівництві не знайшли компромісу, що все це вийшло на Київ, і вийшло для працівників митниці, тепер уже колишніх, неприємна ситуація. Наскільки мені відомо, перший заступник вже став старшим інспектором у нас в аеропорту. Але я не в захваті, коли зі столиці розганяють регіональну команду - мені все ж здається, що тут комусь місця потрібні»», - зазначив Володимир Ландік.

Нагадаємо, у п'ятницю, 23 вересня 2011 року, керівництво Луганської митниці відповідно до рішень Державної митної служби відсторонено від виконання службових обов'язків.

За результатами ґрунтовної перевірки були виявлені системні недоліки в напрямку функціонування пунктів пропуску, протидії контрабанді товарів. Також комісією було відзначено низький рівень службової дисципліни та кадрової роботи, що негативно вплинуло на виконання покладених на неї завдань. Тимчасове виконання обов'язків начальника митниці покладено на Сергія Ярмольського, заступника директора Департаменту організації митного контролю та оформлення Держмитслужби України.

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...