Розгляд касації у «газовій справі» Тимошенко перенесли на 12 липня

26 червня 2012 в 09:51
Розгляд касації Тимошенко і її захисту на вирок у «газовій справі» перенесли на 12 липня. Клопотання держобвинувачення підлягало задоволенню, оскільки касаційному суду необхідна інформація про стан здоров'я Тимошенко.
tymoshenko.jpg
tymoshenko.ua

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ переніс на 12 липня розгляд касації екс-прем'єра Юлії Тимошенко і її захисту на вирок у «газовій справі».

Це вже друге перенесення слухання справи, раніше засідання переносилося у зв'язку з необхідністю присутності екс-прем'єра на засіданні, а також для ознайомлення учасників процесу.

«Колегія суддів визначила задовольнити клопотання та перенести засідання до 10:00 12 липня», - сказав головуючий суддя Станіслав Міщенко.

Він підкреслив, що клопотання держобвинувачення підлягає задоволенню, оскільки касаційному суду необхідна інформація про стан здоров'я Тимошенко, яку зможе надати призначена раніше судмедекспертиза.

Відзначимо, що на початку засідання Вищого спецсуду у вівторок представник державного звинувачення на розгляді касації Тимошенко, прокурор Оксана Дрогобицька попросила суд перенести розгляд касації до висновку судмедекспертизи щодо стану здоров'я екс-прем'єра. На уточнююче питання судді з приводу того, на який термін сторона звинувачення просить перерву в розгляді касації на вирок у «газовій справі», прокурор відповіла, що вважає за необхідне проведення наступного засідання у цій справі після 10 липня.

Як повідомлялося, під час засідання у справі корпорації ЄЕСУ 25 червня Київський районний суд м.Харкова задовольнив клопотання сторони держобвинувачення про призначення судмедекспертизи стану здоров'я Ю.Тимошенко. Своє рішення суд мотивував тим, що з початку судового розгляду справи і досі у суду немає ніяких точних відомостей про стан її здоров'я.

Суддя також повідомив про те, що якщо Тимошенко буде відмовлятися від обстеження, то експертиза може бути проведена на основі існуючих медичних документів.

Наступне судове засідання у справі ЄЕСУ призначено на 10 липня. Як очікується, до цього часу повинна бути проведена судмедекспертиза здоров'я Тимошенко.

Нагадаємо, стосовно Ю.Тимошенко порушено нову кримінальну справу за покладання боргів корпорації ЄЕСУ на бюджет України. В СБУ підкреслюють, що підставою для порушення нової кримінальної справи проти екс-прем'єра України, лідера партії «Батьківщина» Ю.Тимошенко став лист Міноборони РФ Кабінету міністрів, в якому порушувалося питання погашення заборгованості ЄЕСУ в сумі 405,5 млн дол.

За інформацією СБУ, обвинувачення у цій справі Ю.Тимошенко було пред'явлено 12 жовтня.

Раніше міністр юстиції Олександр Лавринович повідомляв, що у міністерстві фінансів немає ніякої інформації, яка б підтверджувала надання державних гарантій за зобов'язаннями корпорації ЄЕСУ.

Читайте також:

Власенко не вірить, що суд задовольнить касацію у газовій справі

Cудмедекспертиза Тимошенко прискорить винесення вироку у справі ЄЕСУ, — Власенко

Німецька опозиція закликала Меркель привезти Тимошенко

Виправдати Тимошенко в Євросуді допоможе справа азербайджанського журналіста

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...