Топ Новини

Розгляд апеляції у справі Тимошенко почнеться 1 грудня

29 листопада 2011 в 12:28
Попередній розгляд апеляції на судовий вирок колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко відбудеться 1 грудня.
vlasenko1.jpg
Андрій Товстиженко,ZN.UA

Про це повідомив журналістам захисник Ю.Тимошенко, народний депутат Сергій Власенко.

«Попереднє засідання у цій справі призначено не на 13 грудня, а на 1 грудня цього року, о 9:30 ранку», - сказав С.Власенко.

Він підкреслив, що це засідання буде мати підготовчий, технічний характер, але, за його словами, від вирішення цих технічних питань буде залежати розвиток процесу в Апеляційному суді.

«А також буде абсолютно зрозуміло, як налаштована влада розглядати в Апеляційному суді скаргу Ю.Тимошенко», - підкреслив С.Власенко.

За його словами, Апеляційний суд має вирішити питання про зміну запобіжного заходу, а також питання про проведення судового слідства.

Він пояснив, що під час розгляду справи Ю.Тимошенко в Печерському райсуді Києва судове слідство не проводилося належним чином. Зокрема, із 30 свідків захисту було допитано лише двох, але й їхні свідчення не бралися до уваги.

«Якщо тепер Апеляційний суд не буде проводити судове слідство, це буде означати, що влада вирішила за скороченою процедурою заслухати апеляцію Тимошенко за два чи три засідання. Якщо буде проведено судове слідство, це буде означати, що принаймні захист зможе коректно висловити свою позицію. Це, звичайно, може не вплинути надалі на судовий вердикт, але захист повинен мати можливість принаймні подати в повному обсязі позицію, щоб це не виглядало так, як це відбувалося у Печерському районному суді», - підкреслив С.Власенко.

Нагадаємо, за даними джерела ZN.UA в Апеляційному суді, трійку підбирали дуже довго, тому що багато суддів робили все, щоб не потрапити до цього складу. За інформацією джерела, ніхто не хоче потрапити під санкції, які рано чи пізно буде застосовано до суддів в цьому процесі.

Як відомо, при розгляді справи Ю.Тимошенко у Печерському суді суддею Родіоном Кірєєвим було багато нарікань, що він є недосвідченим суддею і був переведений до зазначеного суду за кілька місяців до розгляду резонансної справи.

Нагадаємо, партія «БЮТ-Батьківщина» не сподівається на позитивний розгляд справи екс-прем'єра Ю.Тимошенко в українському апеляційному суді, і покладає надію лише на Європейський суд з прав людини.

Окрім того, з Апеляційного суду перед справою Ю.Тимошенко почали «вичищати» суддів. А саме суддів, які влітку випустили на волю фігурантів «газової справи» Анатолія Макаренка і Тараса Шепітька, можуть звільнити за порушення присяги.

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...