Топ Новини

Російський опозиціонер Развозжаєв не зміг довести слідству, що в Україні його викрали

22 листопада 2012 в 09:36
Слідчий комітет Російської Федерації виступив зі спростуванням заяви Леоніда Развозжаєва про його викрадення та катування. Як зазначили в СК РФ, Развозжаєв не зміг представити жодних документальних або речових підтверджень здійсненого щодо нього злочину.
1.jpg
mk.ru

Російський опозиціонер Леонід Развозжаєв незаконно перетнув кордон із Росією, а факт його викрадення не встановлений. Про це йдеться у повідомленні Слідчого комітету Російської Федерації.

«Головним слідчим управлінням Слідчого комітету Російської Федерації проведена вичерпна перевірка повідомлення, поширеного засобами масової інформації, що міститься в заяві Леоніда Развозжаєва про його викрадення та катування», - йдеться в повідомленні.

«Під час перевірки факти, що послужили підставою для її проведення, не знайшли свого об'єктивного підтвердження, у зв'язку з чим органами слідства прийнято рішення про відмову у порушенні кримінальної справи», - наголошується в повідомленні.

Як наголошується у повідомленні, Развозжаєв крім своєї заяви не зміг представити слідству ніяких документальних або речових підтверджень здійсненого щодо нього злочину.

«Від пропозиції підтвердити свої свідчення із застосуванням поліграфа Развозжаєв відмовився. Було опитано ряд свідків, свідчення яких неспростовно доводять недостовірність відомостей про викрадення й катування, поширених у ЗМІ і містяться в заяві Развозжаєва», - йдеться в повідомленні.

«Факт добровільного в'їзду Развозжаєва з України до Росії 19 жовтня 2012 року, коли він нібито був викрадений, підтверджується позначкою прикордонного поста в його закордонному паспорті», - повідомляє прес-служба.

«Медичним оглядом, проведеним відразу після затримання Развозжаєва, слідів застосування до нього будь-якого фізичного насильства не виявлено», - також зазначили в документі.

Крім того, слідком заявляє, що Развозжаєв незаконно перетнув кордон з Росією 16 жовтня.

«У ході перевірки було встановлено факт незаконного перетину Развозжаєвим держкордону РФ. Развозжаєв підтвердив слідчим, що 16 жовтня 2012 року він перетнув кордон, скориставшись паспортом свого рідного брата», - йдеться в повідомленні.

«За дорученням Генпрокуратури РФ за даним фактом Слідчим комітетом Росії розпочато проведення дослідчої перевірки, за результатами якої буде прийнято процесуальне рішення", - підкреслили в Слідкомі.

Як відомо, Українська прикордонна повідомляла, що Леонід Развозжаєв в'їхав в Україну 16 жовтня і покинув її 19. Про те, що він в'їжджав за чужим паспортом, українські прикордонники не повідомляли.

Читайте також:

Развозжаєв «зізнався» у злочині за замовленням Грузії і розповів, як виїхав з Києва (документ)

У Росії почали розслідування про викрадення опозиціонера Развозжаєва в Києві

МЗС України не зможе пред'явити Росії претензії через викрадення Развозжаєва — немає підстав

 

За матеріалами: Українська правда
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...