Топ Новини

Російський МЗС відповів на «список Магнітського» в стилі «а у вас негрів б'ють»

16 листопада 2012 в 18:40
У відповідь на візові та фінансові санкції до російським чиновникам, причетним до смерті Магнітського, МЗС Росії нагадав США про викрадання іноземців агентами ЦРУ, також про в'язниці Гуантанамо.
MID_RF_Moskva.jpg
ZN.UA

МЗС Росії в офіційному коментарі назвав прийнятий конгресом США законопроект Магнітського «зухвало недружнім і провокаційним випадом» і пообіцяв жорстку відповідь з боку російської влади

«Якщо хтось у Конгресі вважає, що з Росією можна розмовляти мовою санкцій і ультиматумів, змінюючи застарілу антирадянську поправку Джексона-Веніка на її нове видання під прикриттям «турботи» про права людини, то такий розрахунок не має перспектив. Радимо американським законодавцям придивитися до непривабливої ​​картини з дотриманням прав людини в самих США. Про узаконені тортури в спецв'язниці ЦРУ, викрадення агентами спецслужб іноземних громадян, безстрокове і бессудне утримання ув'язнених на базі в Гуантанамо ми говорили і будемо говорити доти, поки хоч щось з цього не почне осідати в свідомості американських політиків, що взяли за правило цинічно повчати інших», - йдеться в заяві.

У МЗС вважають, що законопроект Магнітського згубно вплине на російсько-американські відносини. «Ілюзій бути не повинно: відповідні заходи з нашого боку обов'язково будуть, і відповідальність за це цілком ляже на США», - заявляють російські дипломати.

Палата представників конгресу США прийняла «законопроект Магнітського» про введення візових санкцій проти російських чиновників, причетних до загибелі у в'язниці російського юриста Сергія Магнітського, в ув'язці зі скасуванням обмежувальної торгової поправки Джексона-Веніка.

«Список Магнітського» був підготовлений американським сенатором Бенджаміном Кардіним. У липні 2011 року держдепартамент США вніс імена російських офіційних осіб, що мають відношення до кримінального переслідування юриста Hermitage Capital Сергія Магнітського, в "чорний список» на отримання віз. У нього включені співробітники спецслужб, поліцейські вищої і середньої ланки, тюремні охоронці й лікарі, прокурори, податкові аудитори й інспектори.

Читайте також:

У США більше не вважають Україну демократичною державою


Британія зважилася офіційно передати Росії
«список Магнітського» - нев'їзних чиновників

Комітет Конгресу США схвалив скасування поправки Джексона-Веніка щодо Росії

Комітет сенату США схвалив законопроект щодо
«списку Магнітського»

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...