«Російська залізниця» запропонувала перенести кордон з Україною (мапа)

11 липня 2012 в 08:15
Компанія «Російські залізниці» запропонувала перенести російсько-український кордон (Ростовської та Луганської областей) для кращого контролю. Ділянку у 30 кілометрів залізниці кілька разів перетинає російсько-український кордон.
granitca.jpg
geolocation.ws

Компанія «Російські залізниці» запропонувала перенести російсько-український кордон, щоб зберегти контроль над ділянкою залізничної гілки завдовжки близько 30 км. Компанією розроблений відповідний проект міжурядової угоди, за сприяння залізничної монополії йдуть переговори між РФ і Україною. Про це йдеться у звіті РЖД.

Мова йде про ділянку на кордоні Ростовської (Росія) і Луганської (Україна) областей. Ця гілка експлуатується Південно-Східною і Північно-Кавказькою залізницями РЖД. Ділянку у 30 кілометрів залізниці кілька разів перетинає російсько-український кордон. РЖД контролює станцію Зоринівка, яка знаходиться на території України, але посадка пасажирів на ній не відбувається через відсутність пункту прикордонного контролю.

- Янукович і Путін готові закріпити розмежування Азово-Керченської акваторії

РЖД неофіційно орендує Зоринівку і залізничні колії у місцевої сільської ради. При цьому майно станції та шляху не числиться на балансі жодної компанії або державного органу. За даними джерел видання, РЖД також планували побудувати гілку в обхід України, але поки зупинилися на варіанті домовитися про перегляд кордону.

Росія і Україна підписали договір про кордон у 2003 році. Угода про демаркацію кордонів набула чинності в 2010 році, але робота в цьому напрямку ще ведеться. Документ передбачає створення спільної україно-російської демаркаційної комісії та проведення демаркації кордону.


Читайте також:

Жителям Криму й Донбасу спростили перетин кордону з Росією

Росія хоче розібратися з українсько-російським кордоном

Лавров лукавить, кажучи, що щодо Керченської протоки проблем між Росією і Україною немає

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...