Топ Новини

Російська «Солідарність» вимагає негайно звільнити Тимошенко

8 серпня 2011 в 13:48
У російському демократичному русі «Солідарність» з глибокою стурбованістю сприйняли звістку про арешт в Україні Юлії Тимошенко і вимагають її негайного звільнення.
tymoshenko_20556e4c91b6a677b069eb799380a12a.jpg
byut.com.ua

«Нам видається, що цей демонстративний арешт під явно надуманим приводом став наслідком не судових процедур у рамках неупередженого судового процесу, а політичного замовлення з боку виконавчої влади України», - йдеться в заяві Федеральної політради «Солідарності».

Російські демократи впевнені, що президент України Віктор Янукович «обрав такий спосіб зведення рахунків зі своїми політичними опонентами». «Ми поділяємо заклопотаність української опозиції у зв'язку з очевидним нехтуванням демократичними нормами в Україні, із швидкою «путінізацією» політичної системи цієї братської нам країни», - наголошується в заяві.

«Ми приєднуємося до вимог української опозиції про припинення тиску з боку виконавчої влади України на різні суспільні та державні інститути країни (у тому числі - на суд) і про негайне звільнення Юлії Тимошенко», - йдеться у заяві.

До політради «Солідарності» входять такі відомі російські політики, як Борис Нємцов і Гарі Каспаров.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...