Російська опозиція має намір провести 50-тисячний мітинг

12 грудня 2011 в 09:14
Представники «Солідарності» і «Лівого фронту» подали до московської мерії повідомлення про проведення у суботу, 24 грудня, мітингу за чесні вибори за участю 50 тисяч осіб. Про це повідомила член політради «Солідарності» Надія Мітюшкіна.
miting_moskva.jpg
Віталія Раскалова

Про те, яке саме місце проведення мітингу зазначено у заявці, Н.Мітюшкіна не уточнила, «щоб влада не могла поставити нам заклик на акцію, яка не пройшла узгодження».

Офіційними заявниками мітингу 24 грудня, окрім Н.Мітюшкіної, є Анастасія Удальцова, Сергій Пархоменко та Сергій Давідіс. А.Удальцова повідомила, що в заявці як місце проведення акції вказано Манежну площу, а як альтернативу - проспект академіка Сахарова. Ілля Клішин, який створив на Facebook сторінку події, назвав у своєму твіттері Василівський спуск як перший варіант місця для акції. На самій сторінці акції Василівський спуск називають першим варіантом проведення мітингу, Манежну площу - другим, проспект академіка Сахарова - третім.

Окрім заявників, до громадського оргкомітету мітингу входять Олексій Навальний, Борис Нємцов, Юрій Саприкін, Борис Акунін, Геннадій Гудков, Олена Лук'янова та Володимир Рижков.

Нагадаємо, 10 жовтня у Москві пройшов узгоджений мітинг на Болотяній площі проти фальсифікації результатів виборів до Держдуми. У ньому взяли участь, за різними оцінками, від 20 до 80 тисяч осіб. У той же день акції, як узгоджені, так і ні, пройшли у різних містах Росії та світу.

За підсумками мітингу на Болотній було прийнято резолюцію, основною вимогою якої стало скасування результатів виборів до Держдуми. У разі відмови влади виконати її, учасники вирішили знову зібратися за два тижні, 24 грудня. Увечері 10 жовтня ЦВК РФ заявив, що відомство не має наміру переглядати результати виборів. У свою чергу президент РФ Дмитро Медвєдєв у своєму Фейсбуці повідомив, що він не згоден з гаслами, що прозвучали на мітингу. При цьому він дав доручення розслідувати всі скарги, що стосуються порушення виборчого законодавства.

 

За матеріалами: Лента.ру
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...