Топ Новини

Росія збільшить фінансування програм щодо підтримки співвітчизників в Україні

27 вересня 2012 в 07:48
Росія нарахувала 8 мільйонів росіян в Україні і вирішила збільшувати фінансування програм з підтримки співвітчизників. Зараз допомога їм надається в межах можливості російської економіки.
photogallery.jpg
kmu.gov.ua

В Україні проживає близько 8 мільйонів росіян, і Росія буде збільшувати фінансування програм щодо підтримки співвітчизників. Про це заявив керівник Федерального агентства у справах СНД, співвітчизників, що проживають за кордоном, і з питань міжнародної гуманітарної співпраці, спеціальний представник президента Російської Федерації по зв'язках з країнами СНД Костянтин Косачов під час зустрічі прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, повідомляє департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України.

Під час зустрічі Азаров повідомив, що українською стороною був розроблений проект угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про співробітництво у сфері забезпечення осіб, що належать до національних меншин, який переданий російській стороні в червні. В кінці жовтня у Санкт-Петербурзі відбудеться IV Всесвітній конгрес співвітчизників, що проживають за кордоном.

Азаров зазначив, що Україна намагається максимально забезпечити умови для реалізації у всіх сферах діяльності громадян інших національностей, зокрема, російської. У той же час глава уряду висловив переконання в необхідності активізації роботи з обміну студентами між Україною та Росією. Також йшлося про можливість відкриття філій вишів в наших країнах.

«Росія для нас не просто сусід, це країна, з якою нас пов'язує значно більше», - зазначив Азаров. При цьому він висловив переконання у продовженні розвитку гуманітарних, культурних відносин між країнами, які б сприяли у повній мірі самореалізації як українців, які проживають на території Росії, так і росіян, які проживають в Україні.

У свою чергу Косачов зазначив, що в Україні проживає близько 8 мільйонів росіян. Зараз допомога їм надається в межах можливості російської економіки.

Косачов висловив переконання, що основний акцент підтримки співвітчизників здійснюватиметься шляхом реалізації відповідних програм, фінансування яких з часом буде збільшуватися. «Сподіваюся на відтворення спільного гуманітарного простору між нашими країнами», - сказав Косачов.

Нагадаємо, російський прем'єр заявив раніше, що Російська Федерація повинна займати «наступальну позицію» щодо поширення російської мови в світі.

До цього посол РФ в Україні Михайло Зурабов заявив, що Російська Федерація готова надавати допомогу українським освітнім установам для максимального використання потенціалу прийнятого закону «Про основи державної мовної політики».

Читайте також:

У Росії вирішили посприяти входженню України в євразійську і православну цивілізацію

Росія пообіцяла поширювати російську мову у світі з «наступальної позиції»

Росіянин серед європейців

Росія замість Путіна

За матеріалами: УНІАН
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...