Росія продовжить економічні програми з Сирією, незважаючи на санкції Заходу

23 серпня 2012 в 16:42
Російсько-сірійські торгово-економічні відносини, незважаючи на конфлікт у цій країні, розвиваються динамічно. Введені проти Сирії санкції не є підставою для згортання програм, заявили в МЗС Росії.

Уведені проти Сирії з боку низки країн односторонні санкції не є підставою для згортання російсько-сірійських економічних програм. Про це заявили в МЗС РФ, коментуючи, зокрема, питання щодо можливості надання Дамаску кредиту.

«Російсько-сірійські торгово-економічні відносини, незважаючи на внутрішній конфлікт у цій країні, розвиваються динамічно», - підкреслили в міністерстві.

«Введені проти Сирії з боку низки країн односторонні санкції, негативне ставлення Росії до яких добре відомо, не є підставою для згортання спільних економічних чи інших планів і програм», - заявили в МЗС РФ.

Конфлікт у Сирії триває з березня 2011 року, його жертвами стали, за даними ООН, 16 тисяч осіб. Західні країни і низка арабських держав через СБ ООН домагаються відставки Асада, вважаючи, що це зупинить насильство. Росія і Китай побоюються, що зовнішнє втручання в ситуацію в Сирії та втрата державності призведуть до розростання конфлікту.

Читайте також:

Війська Асада обстріляли повстанців у Дамаску

Сирія готова обговорювати догляд Асада

Росія готова в будь-який момент евакуювати свою військову базу з Сирії

Бойовики з Чечні та Узбекистану допоможуть сирійським повстанцям боротися з режимом Асада

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...