Топ Новини

Росія пов'язала присутність своїх ЗМІ в Білорусі з кредитом

11 червня 2011 в 10:49
Москва висловила невдоволення з приводу введення нових обмежень на роботу російських ЗМІ в Білорусі, повідомляє в суботу, 11 червня, агентство «Інтерфакс».

Не конкретизуючи, про які саме обмеженнях йдеться, джерело в Кремлі констатує, що «на території Білорусії введено чергові обмежувальні заходи відносно російських засобів масової інформації», і попереджає, що «таке рішення білоруської влади, безумовно, як раніше і попереджалося, ускладнить кредитування Білорусі з боку Росії».

Нагадаємо, що 27 травня президент Білорусі Олександр Лукашенко звинуватив іноземні та, особливо, російські ЗМІ у нагнітанні «істерії» з приводу економічної і валютної кризи в його країні і вимагає від підлеглих зробити все, щоб ці ЗМІ більше не були присутні на території країни. МЗС Росії тоді висловив жаль з приводу заяви О. Лукашенка і попередив, що такі дії можуть зірвати виділення кредиту Мінську.

Наразі Білорусь переживає найважчу кризу за всі 20 років незалежності. За перші 5 місяців поточного року резерви твердої валюти в країні скоротилися більш ніж на чверть (з 5 до 3,6 млрд дол.). У травні білоруський рубель був девальвований на 55%. Бензин з березня подорожчав майже вдвічі. Рівень інфляції, згідно з офіційними прогнозами, в 2011 році може скласти 39%. В даний час керівництво в Мінську відчайдушно намагається отримати багатомільярдні кредити у ЄврАзЕС і Міжнародного валютного фонду.

За матеріалами: , ,
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...