Топ Новини

Росія перевищила допустиму присутність своєї морської піхоти в Криму, - експерт

7 грудня 2012 в 16:00
Загальна кількість особового складу морської піхоти і особового складу морської авіації наземного базування ЧФ РФ не повинна перевищувати 1987 осіб. Між тим, стверджує експерт, на сьогоднішній день ця цифра значно перевищена.
flot_chf_rf.jpg
flot.sevastopol.info

Ключовим для Чорноморського флоту Російської Федерації на сьогоднішній день є угода за кількістю особового складу морської піхоти, оскільки на сьогоднішній день російських морпехів у Криму знаходиться більше, ніж це передбачено договором про базування ЧФ РФ.

Про це ZN.UA повідомив директор міжнародних програм Центру НОМОС Дмитро Штибліков.

Експерт зазначив, що в контексті підвищення боєготовності підрозділів російського Чорноморського флоту, що базується в Криму, питання модернізації кораблів не є на сьогоднішній день ключовим для Росії.

«Для Росії сьогодні дуже важливими є угоди за кількістю особового складу морської піхоти на території України з переміщення військ поза гарнізонів. Це ті речі, які впливають на боєготовність і безпосередньо порушують раніше підписані угоди з Україною», - вважає експерт.

Так, згідно з додатком №2 до угоди про параметри поділу ЧФ РФ, загальна кількість особового складу морської піхоти і особового складу морської авіації наземного базування не повинна перевищувати 1987 осіб. Тим часом, як стверджує Дмитро Штибліков, «на сьогоднішній день ця цифра значно перевищена. Хоча цей факт і не афішується російською стороною».

Подробиці читайте в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна» в статті Володимира Кравченка «Флотське мито».

Читайте також:

Росія озброїть ЧФ РФ 6 підводними човнами

Україна перешкоджає збільшенню військової потужності Чорноморського флоту, - російський адмірал


Більшість українців не хочуть бачити Чорноморський флот у Севастополі


Путін: Росія не планує виводити флот з Севастополя

 

За матеріалами:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Loading...
Реклама
USD 26.59
EUR 28.96
Останні новини
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
Загрузка...